SzukajSzukanie zaawansowane


Villa Antares

ul. Nowowiejskiego 1, 72-600 Świnoujście, (woj. zachodniopomorskie), (Pokaż na mapie)

Serdecznie zapraszamy Państwa do Świnoujścia na Wyspę Uznam, gdzie znajduje się nasza Villa Antares. Budynek jest położony w dzielnicy uzdrowiskowej miasta, w bliskiej odległości - około 150m - od najpiękniejszej plaży polskiego wybrzeża, co daje Państwu możliwość pełnego wykorzystania walorów nadmorskiego mikroklimatu. Zapewniamy urozmaicony wypoczynek, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, który może być połączony z zabiegami leczniczymi, relaksującymi i rehabilitacyjnymi.

W świeżo odnowionym budynku, otoczonym piękną zielenią natury, pragniemy oddać do Państwa dyspozycji komfortowe, przytulnie urządzone pokoje i apartamenty o wysokim standardzie. W każdym z nich oprócz wygodnych mebli, znajduje się telewizor oraz nowoczesny węzeł sanitarny.

W naszej Villi gwarantujemy Państwu miłą atmosferę, znakomity wypoczynek, bardzo dobrą kuchnię oraz fachową obsługę przez całą dobę. Zachęcamy do skorzystania z naszej restauracji, w której zapewniamy zdrowe i smaczne posiłki, oraz ze znakomicie zaopatrzonego drink baru.

Cennik

Ilość miejsc: 42
Cena: 90 zł - 280 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Internet

Adres i dane kontaktowe

ul. Nowowiejskiego 1
72-600 Świnoujście
(woj. zachodniopomorskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (91) 888 51 10
www.antares2.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść