SzukajSzukanie zaawansowane


Tanie Noclegi

ul. Gospody, 80-312 Gdańsk, (woj. pomorskie), (Pokaż na mapie)

Tanie Noclegi Gdańsk to 4 słoneczne apartamenty zlokalizowane na granicy Gdańska i Sopotu.

Każdy z naszych apartamentów składa się z pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki (w dwóch przypadkach dodatkowo balkonu) i stanowi samodzielne i niezależne mieszkanie.

Apartamenty nr 1,3,4 mogą pomieścić do czterech osób, a w apartamencie nr 2 może nocować do sześciu osób.

Tanie Noclegi Gdańsk to mieszkania w pełni wyposażone (dokładny spis wyposażenia - po naciśnięciu linku z wybranym mieszkaniem).

W Tanie Noclegi Gdańsk doskonale odpoczniesz z rodziną lub samemu. W przypadku gdy przyjedziesz z przyjaciółmi możecie wynająć dwa apartamenty (apartamenty 1 i 2 zlokalizowane są w budynkach oddalonych od siebie o 20 metrów).

Jeśli lubisz się opalać masz łatwy dostęp do plaży i morza, które znajduje się blisko apartamentów Tanie Noclegi Gdańsk. Jeżeli wolisz spacery to możesz pójść do znajdującego się niedaleko Parku Oliwskiego lub pospacerować po Sopockim Molo.

Jeżeli postanowiłeś odpocząć od samochodu to bez problemu poruszać się będziesz po Trójmieście komunikacją miejską (PKP, autobus, tramwaj) mającą w pobliżu mieszkań swoje przystanki. Jeżeli przyjeżdżasz pociągiem to dowieziemy Ciebie ze stacji PKP Gdańsk Oliwa do apartamentu Tanie Noclegi Gdańsk gratis. Jeżeli jednak wolisz przyjechać samochodem to w bezpośrednim sąsiedztwie każdego z mieszkań zlokalizowane są parkingi.

Sklepy znajdują się w odległości od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów od każdego z apartamentów Tanie Noclegi Gdańsk.

Jeżeli jesteś studentem AWFiS to w kilka minut dojdziesz na piechotę na uczelnię. Jeśli studentem UG to możesz iść na piechotę lub dojechać tramwajem. Jeśli interesuje Ciebie dostęp do hali widowiskowo - sportowej Ergo Arena Gdańsk Sopot (hala na granicy Gdańska i Sopotu) to z mieszkań 1 i 2 widać ją przez okno.

Zapraszamy serdecznie.

Cennik

Ilość miejsc: 18
Cena: 90 zł - 210 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Internet

Adres i dane kontaktowe

ul. Gospody
80-312 Gdańsk
(woj. pomorskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 507 441 444
www.tanienoclegi-gdansk.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść