SzukajSzukanie zaawansowane


Apartament w kompleksie Oliwa Park

ul. Krzywoustego 19, 80-366 Gdańsk, (woj. pomorskie), (Pokaż na mapie)

Oferujemy do wynajęcia WYŁĄCZNIE W OKRESIE LETNIM (lipiec - wrzesień) na minimum 4 dni komfortowo wyposażony 3 pokojowy apartament o powierzchni 67 m2, mogący gościć do 6 osób, zlokalizowany w Gdańsku Oliwie, w nowo wybudowanym i ogrodzonym kompleksie „Oliwa Park”. Apartament znajduje się na II piętrze i został oddany do użytku w 2010 roku. Do dyspozycji gości jest m.in. bezprzewodowy dostęp do Internetu (25Mbit) oraz telewizja kablowa (80 kanałów) z telewizorem i odtwarzaczem DVD w każdym pokoju. Ponadto oferujemy naszym gościom pełne wyposażenie kuchni wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do komfortowego zamieszkania.

W każdym pokoju znajdują się dwa tapczany, z których na życzenie gości możemy przygotować łóżko małżeńskie o szerokości 180 cm.
Oferta wynajęcia apartamentu obejmuje tygodniową zmianę pościeli oraz ręczników. Cena obejmuje korzystanie ze wszystkich mediów dostępnych w apartamencie.

Dla wygody i bezpieczeństwa naszych gości w hali garażowej pod budynkiem oddajemy do dyspozycji obszerne miejsce garażowe.
Apartament jest gotowy dla naszych gości od godziny 16.00 w dniu przyjazdu i jest do dyspozycji do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.

Cennik

Ilość miejsc: 6
Cena: 170 zł - 320 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Sauna
Plac zabaw
Dost.do niepełnospr.
Siłownia
Piaskownica
Internet

Adres i dane kontaktowe

ul. Krzywoustego 19
80-366 Gdańsk
(woj. pomorskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 786 818 801
www.apartamentwgdansku.eu

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść