SzukajSzukanie zaawansowane


Majątek Giże

Giże 41, 19-411 Olecko, (woj. warmińsko-mazurskie), (Pokaż na mapie)

MAJĄTEK GIZE MARCZAK położony jest w Giżach w gminie Swiętajno koło Olecka. Region należy do regionu Mazur Garbatych. Najbliższym miastem jest Olecko położone w odległości 6,4 km.

Nasz MAJĄTEK zajmuje powierzchnie 20,81 ha. Ziemia rolnicza wykorzystywana jest do uprawy zbóż, warzyw, drzew owocowych i orzecha laskowego. Gospodarstwo prowadzone jest metodami ekologicznymi i
posiada atest gospodarstwa ekologicznego uzyskany w 1999 roku.

Dużą atrakcją są dwa jeziorka połączone mostem. Można tu kąpać się, pływać łódką i kajakiem, łowić ryby i podziwiać baśniowe szuwary.

W naszej posiadłości są dwa nowe przestronne budynki przeznaczone dla gości, w których znajdują się bardzo przytulnie wyposażone pokoje, apartamenty i Apartament Prezydencki.
Na uroczyste spotkania, konferencje i relaks w czasie zimowy doskonała jest nasza sala kominkowa.

Posiadłość wyposażona jest we własną glebowo-trzcinową ekologiczna oczyszczalnię ścieków o powierzchni poletka ca. 350 m 2.

Szczególnie dzieci mają tu przysłowiowy raj. Mogą korzystać z dużego placu zabaw z urządzeniami do rekreacji. Jest szkoła wakacyjna z ławkami i tablicą, stół do ping ponga, piłkarzyki, szachy zewnętrzne, siłownia, plac do siatkówki i badmintona, rewery trójkołowe, wehikuł, trampolina.

Wielką atrakcją szczególnie w zimie jest sauna położona na brzegu jeziora.
Proponujemy gościom znakomitą kuchnię opartą na potrawach regionalnych. Wiele z nich przygotowywanych jest z produktów ekologicznych o wysokiej wartości biologicznej.

Posiadłość nasza zyskała duże uznanie. Świadczą o tym uzyskane nagrody w konkursach ogólnopolskich: „ZIELONE LATO” i „ZŁOTA WIECHA”- pierwsze miejsca w Polsce – za najładniejszy ośrodek ekoturystyczny.
W marcu 2010 r. nasz ośrodek zdobył w ogólnopolskim konkursie: "Hotel przyjazny rodzinie" pierwsze miejsce w kategorii: "Najlepsze letnisko dla rodzin".

Serdecznie zapraszamy do naszego MAJĄTKU rodziny z dziećmi, grupy zorganizowane oraz gości indywidualnych. Każdy doświadczy tu spokoju, ciszy, piękna nieskażonej natury, życzliwości i będzie miał możliwość poznania jednej z najpiękniejszych krain Polski jaką są Mazury.

Serecznie zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 25
Cena: 150 zł - 200 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Sauna
Rowery
Salka konferencyjna
Wyżywienie
Plac zabaw
Kąpielisko
Kominek
Klimiatyzacja
Piaskownica
Pokój dzienny
Internet

Adres i dane kontaktowe

Giże 41
19-411 Olecko
(woj. warmińsko-mazurskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (87) 523 0405
Tel. +48 509 782 015
www.MajatekGizeMarczak.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść