SzukajSzukanie zaawansowane


Pokoje Gościnne Maria Orłowska

ul. Czerwonego Krzyża 10, 19-400 Olecko, (woj. warmińsko-mazurskie), (Pokaż na mapie)

Zapraszamy do Olecka przez cały rok, do domku położonego bardzo blisko jeziora. Do dyspozycji gości są trzy pokoje: duży, 4-5 osobowy, średni, 2-3 osobowy i mały, 1-2 osobowy.

Pokoje wyposażone są w podstawowe sprzęty, telewizory i radia, dostęp do internetu, łazienka z prysznicem, kuchnia w pełni wyposażona, hall z kominkiem. Obok domu duży ogród przystosowany do wypoczynku dla dorosłych i zabaw dla dzieci (wyposażony w zabawki, pokoik dla dzieci).

W odległości ok. 150 m od domku plac zabaw dla dzieci. Parkowanie samochodów na zamykanym podwórku. Zapraszamy gości także ze zwierzętami domowymi.

Do jeziora jest ok. 150 m, plaża strzeżona ze skocznią i pełnym zapleczem sanitarnym i gastronomicznym oraz sprzętem pływającym. Dookoła jeziora Wiewiórcza Ścieżka o długości 12km rowerowo-spacerowa. Rowery w cenie noclegu. Obiekty sportowo - rekreacyjne w odległości ok. 100 - 200 m (stadiony, korty tenisowe, sauna, siłownia, basen kryty i inne). Do innych jezior i lasu ok. 1 km. Doskonała baza wypadowa do nieodległych bardzo popularnych miejsc turystycznych - Wigry z dawnym klasztorem kamedułów, Piękna Góra w Gołdapi z wyciągiem krzesełkowym, Wilno i Troki - Litwa.


Serdecznie Zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 10
Cena: 25 zł - 30 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Plac zabaw
Kąpielisko
Akceptacja zwierząt
Kominek
Pokój dzienny
Internet

Adres i dane kontaktowe

ul. Czerwonego Krzyża 10
19-400 Olecko
(woj. warmińsko-mazurskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (87) 520 29 24
Tel. +48 506 062 566
www.olecko.republika.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść