Najlepsze rzeczy do zrobienia w Seattle, WA

Seattle jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast na świecie. Jest to jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia, jeśli podróżujesz do Stanów Zjednoczonych. W Seattle znajduje się wiele pięknych zabytków i miejsc, które przyciągają turystów i podróżników. Miasto oferuje coś dla każdego.

Oto lista najlepszych rzeczy do zrobienia w Seattle.

Odwiedź Pike Place Market

Pike Place Market to największy rynek na świecie. Znajduje się w centrum miasta i jest otwarty siedem dni w tygodniu. Rynek słynie z pysznych, świeżych produktów i pysznych artykułów spożywczych.

Ciesz się filiżanką kawy i sprawdź kolorowe, ręcznie robione rzemiosła. Jest to jedno z najbardziej niesamowitych miejsc do odwiedzenia w Seattle.

Wybierz się na spacer wzdłuż nabrzeża

Jest to najpiękniejsza i zapierająca dech w piersiach część miasta. Będziesz miał wspaniały widok na Puget Sound i Mount Rainier.

Jeśli chcesz spędzić trochę czasu na łonie natury, to jest to miejsce do odwiedzenia.

Odwiedź Space Needle

Jest to jedna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w mieście. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda prom kosmiczny, to odwiedź Space Needle. Jest to najwyższa wieża obserwacyjna na świecie.

Uzyskaj widok miasta z lotu ptaka

Jeśli chcesz uzyskać widok miasta z lotu ptaka, to powinieneś odwiedzić Space Needle. Otrzymasz oszałamiający 360-stopniowy widok na miasto.

Odwiedź Muzeum Sztuki w Seattle

Muzeum Sztuki w Seattle jest największym muzeum w mieście. Zostało założone w 1907 roku i posiada dużą kolekcję sztuki i obiektów kulturalnych. Jest to jedno z najciekawszych muzeów w całym kraju.

Odwiedź Muzeum Historii Stanu Waszyngton

Muzeum Historii Stanu Waszyngton jest jednym z najciekawszych muzeów w mieście. Zostało założone w 1926 roku i posiada ogromną kolekcję artefaktów, rzeźb i obrazów.

Ciesz się drinkiem w Gas Works Park

Jest to jeden z najbardziej znanych parków w mieście. Jest to park publiczny i znajduje się w śródmieściu miasta.

Odwiedź Seattle Center

Seattle Center jest jednym z największych i najbardziej popularnych miejsc rozrywki i sportu w mieście. Jest to park publiczny i znajduje się w samym sercu miasta. Jego całkowita powierzchnia wynosi 1,3 miliona stóp kwadratowych.

Odwiedź Pacific Science Center

Pacific Science Center jest jednym z najciekawszych i najpiękniejszych muzeów w mieście. Jest to centrum nauki i sztuki. Znajduje się w samym sercu miasta.

Wnioski:

Tak więc, są to najlepsze rzeczy do zrobienia w Seattle. Jeśli planujesz odwiedzić to piękne miasto, to zdecydowanie powinieneś spróbować niektórych z tych rzeczy. Sprawią one, że Twoja podróż będzie jeszcze bardziej przyjemna.