Najlepsze miejsca do odwiedzenia w Phuket w Tajlandii

Założę się, że musisz myśleć, że co robić w Phuket? Jestem pewien, że musisz się zastanawiać, jak cieszyć się życiem w Phuket? Jeśli masz takie same odczucia to jesteś we właściwym miejscu. Oto kilka miejsc, w których możesz spędzić swoje wakacje w Phuket.

Ogród motyli na Phuket

Jest to jedno z najbardziej znanych miejsc turystycznych w Phuket. Miejsce to posiada wiele motyli, które sprawiają, że jest to wspaniałe miejsce do odwiedzenia. Odwiedzający mogą cieszyć się spacerem po ogrodzie i mogą również wybrać się na przejażdżkę łodzią po stawie. Jest wiele zajęć, które można wykonywać w tym ogrodzie.

Plaża Kata

Kata Beach jest najbardziej popularną plażą w Phuket. Więc zdecydowanie powinieneś ją odwiedzić. Jeśli szukasz spokojnej i pogodnej plaży to Kata Beach jest idealna dla Ciebie.

Wyspa Żółwi

Jest to najlepsze miejsce do snorkelingu i możesz również wybrać się na nurkowanie. Wyspa jest przeznaczona tylko dla turystów i nie można się tam udać bez uzyskania pozwolenia.

Park Narodowy Khao Sok

Jest to największy park narodowy w Tajlandii i znajduje się w prowincji Phang Nga. Park jest domem dla ogromnej różnorodności dzikich zwierząt, a odwiedzający mogą podziwiać je na swój sposób.

Jezioro Nam Jim

Jest to piękne jezioro, które jest otoczone przez góry i jest przeznaczone tylko dla turystów. Piękno jeziora polega na tym, że jest ono pełne naturalnych jaskiń i jest bardzo relaksujące dla odwiedzających.

Wat Chalong

Wat Chalong znajduje się w Chalong i główną atrakcją jest złoty Budda.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Phuket. Mam nadzieję, że ci się podobało. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie to daj mi znać w polu komentarza.