Los Angeles – co warto zobaczyć

Podróżowanie do Los Angeles i nie uzyskanie zobaczyć miasto jest jak oglądanie filmu “Groundhog Day” i nie uzyskanie zobaczyć miejsce, gdzie film został nakręcony.

Los Angeles jest jednym z najpiękniejszych miast świata i jest to również wspaniałe miejsce do odwiedzenia, gdy jesteś w Kalifornii. A żeby lepiej poznać miasto, oto kilka najważniejszych miejsc, których nie wolno przegapić.

Universal Studios

Los Angeles jest domem dla studiów filmowych, a Universal jest jednym z największych. Tutaj możesz cieszyć się garścią filmów takich jak Park Jurajski, Terminator, Powrót do przyszłości i wiele innych.

Droga do sławy

Los Angeles jest pełne gwiazd, a Walk of Fame jest jedną z największych kolekcji gwiazd. Znajdziesz tam nazwiska różnych celebrytów, takich jak Jennifer Aniston, Bruce Willis, Leonardo DiCaprio i wiele innych.

Beverly Hills

Jest to najbardziej znana część miasta i tutaj znajdziesz najlepsze domy celebrytów. Domy tutaj są najdroższe na świecie i większość z nich nie jest dostępna dla zwiedzających.

Rodeo Drive

Jeśli jesteś w Beverly Hills to na pewno będziesz chciał przejść się tą drogą i zobaczyć luksusowe samochody, designerskie ubrania i buty.

Santa Monica Pier

Jeśli szukasz plaży, to jest to właściwe miejsce. Tutaj znajdziesz plażę Santa Monica i jest to najbardziej znana plaża w mieście.

Marina del Rey

Tutaj znajdziesz najpiękniejsze plaże w mieście. Widok jest absolutnie niesamowity i na pewno zakochasz się w tym miejscu.

Wnioski:

Los Angeles to piękne miejsce do odwiedzenia i na pewno będziesz cieszyć się wycieczką. Ale jeśli nie wiesz o miejscach w mieście, to zaleca się, aby wynająć samochód do zwiedzania miasta.