Co zobaczyć w Barcelonie

Być może planujesz odwiedzić Barcelonę, ale ważne jest, aby wiedzieć, co można zobaczyć w Barcelonie, jak również. Jeśli jesteś nowy w tym mieście, to lepiej jest być świadomym jego atrakcji turystycznych.

Główną atrakcją w Barcelonie jest Dzielnica Gotycka. Najlepszym czasem na odwiedzenie tego miejsca jest okres między kwietniem a październikiem, ponieważ latem robi się tam ciepło. Jeśli planujesz odwiedzić to miejsce, powinieneś zarezerwować hotel przed wizytą, ponieważ miejsce jest dość zatłoczone.

Możesz również cieszyć się nocnym życiem miasta z doskonałym jedzeniem i piciem w miejscach takich jak Las Ramblas, La Boqueria, Barceloneta, El Born, itp. Jest tam wiele wspaniałych barów i klubów do wyboru.

Barcelona jest znana jako najbardziej happeningowe miasto w Europie, a jeśli jesteś w sporcie, możesz grać w Parku Olimpijskim, Palau Sant Jordi, Camp Nou, itp. Innym ciekawym miejscem jest Fira de Barcelona, gdzie możesz oglądać festiwale sztuki, muzyki i kultury.

Możesz również spędzić dzień na plaży, wybierając się na wycieczkę statkiem lub spacer wzdłuż plaż Barceloneta i Port Vell. Jeśli jesteś zainteresowany zakupami to możesz kupić tanie ubrania i akcesoria na rynkach Passeig de Gràcia i Plaça del Pi.

Wnioski:

To są niektóre z miejsc, które możesz zobaczyć w Barcelonie. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post.