SzukajSzukanie zaawansowane


Noclegi u Krzysia

Dymin 6a/1, 77-220 Koczała, (woj. pomorskie), (Pokaż na mapie)

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Noclegów u Krzysia. Baza noclegowa położona jest w urokliwej miejscowości Koczała. Nasz ośrodek mieści się między agroturystyką ,,Jaworowy Dwór`` a ośrodkiem ,,Bobo``, w gminie Koczała w południowo - zachodniej części województwa pomorskiego, pomiędzy sosnowymi lasami, licznymi czystymi jeziorami, wśród pagórków i malowniczych dolin. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących wyjątkową ciszę i spokój, pragnących odpocząć od zgiełku miasta, dla tych, którzy pragną mieć osobisty kontakt z przyrodą. Każdy wielbiciel pieszej turystyki, przyrody, lasów, rowerowych wycieczek, zbierania grzybów, pływania, żeglowania i wędkowania napewno znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy domki murowane, 3, 4 i 5 osobowe z łazienką i aneksem kuchennym. Łączna liczba miejsc noclegowych 60.

Na terenie bazy noclegowej do dyspozycji wczasowiczów jest kawiarnia, boiska sportowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka), wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, łódki). Możliwość korzystania z sauny, gabinetu odnowy biologicznej, kortu tenisa ziemnego i stołów tenisowych. Ośrodek posiada bezpośredni dostęp do jeziora Dymno oraz plaży piaszczystej i trawiastej. Pomosty dla wędkarzy z oznaczonym miejscem do bezpiecznej kąpieli dla dzieci i osób dorosłych.

Oferujemy bazę noclegową dla osób indywidualnych i zorganizowanych. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wypoczynku i kolonii. Ośrodek posiada również pole namiotowe.
Ceny promocyjne dla grup zorganizowanych, dzieci i młodzieży oraz dla stałych bywalów, zapraszamy do spędzenia wolnych weekendów i urlopów.

Zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 60
Cena: 40 zł - 40 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Sauna
Kąpielisko

Adres i dane kontaktowe

Dymin 6a/1
77-220 Koczała
(woj. pomorskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 698 555 554
Tel. +48 694 003 000
noclegiukrzysia.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść