SzukajSzukanie zaawansowane


Kielczanka

ul. Rodziewiczówny 15 , 78-100 Kołobrzeg, (woj. zachodniopomorskie), (Pokaż na mapie)

Witamy w Kielczance!

Kielczanka znajduje się w klimatycznym Kołobrzegu zaledwie 100 m od plaży. Ośrodek stwarza doskonałe warunki do wypoczynku o każdej porze roku, oferując swoim Gościom komfortowe pokoje, smaczne posiłki, duży wybór zabiegów SPA i leczniczych, mnóstwo atrakcji, a przy tym profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę.
Dysponując tak szerokim wachlarzem usług i wspaniałą lokalizacją Kielczanka stanowi idealne miejsce pobytów wypoczynkowych, leczniczych i biznesowych.

Jako obiekt o charakterze uzdrowiskowym Kielczanka wykorzystuje dobroczynne właściwości kołobrzeskiego mikroklimatu oraz wiedzę fizjoterapeutyczną i kosmetyczną, oferując swoim Gościom różnego rodzaju masaże, kąpiele, zabiegi lecznicze, relaksacyjne i pielęgnacyjne, które korzystnie wpływają na zdrowie i urodę.

O dobre samopoczucie Gości dba również tutejsza restauracja, która serwuje wyśmienite dania inspirowane kuchnią polską i europejską. Kuchnia Kielczanki to synonim zdrowia, smaku i tradycji. Najlepszym potwierdzeniem tego, że przez żołądek trafia do serca, jest zadowolenie Gości oraz publikacja Szefowych kuchni w książce kucharskiej promującej smaki Kołobrzegu.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli niezależnie od celu swojej wizyty w Kołobrzegu zatrzymacie się Państwo właśnie w Kielczance. Bądźcie naszymi Gośćmi, ale czujcie się jak we własnym domu ... nad morzem.

Cennik

Ilość miejsc: 150
Cena: 105 zł - 230 zł


Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Parking niestrzeżony
Parking strzeżony
Rowery
Salka konferencyjna
Wyżywienie
Plac zabaw
Dyskoteka, dancing
Dost.do niepełnospr.
Płatność kartą
Internet

Adres i dane kontaktowe

ul. Rodziewiczówny 15
78-100 Kołobrzeg
(woj. zachodniopomorskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (94) 354 55 25
www.kielczanka.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść