SzukajSzukanie zaawansowane


Kompleks Wypoczynkowy Arena Słońca

ul. Szkolna 1A , 84-360 Łeba, (woj. pomorskie), (Pokaż na mapie)

Kompleks Wypoczynkowy ARENA SŁOŃCA w Łebie to idealne miejsce do wspaniałego rodzinnego wypoczynku nad morzem.

Obiekt stworzony dla rodzin z dziećmi, oferuje wspaniale wyposażone place zabaw, programy animacyjne oraz bajecznie kolorowy kryty basen z wodnym placem zabaw, łaźnią parową i Whirlpoolem.

Część hotelowa i letniskowa oprócz standardowych pokoi 2 i 3 osobowych oferuje wygodne dwupokojowe rodzinne apartamenty oraz 2 i 3 pokojowe studia dla 4-6 osób.

Specjalnie dla nich funkcjonuje na terenie obiektu KIDS KLUB, który składa się z dwóch bajecznie kolorowych sal zabaw przeznaczonych dla młodszych i starszych dzieci. KIDS KLUB oprócz tych atrakcji oferuje specjalny program zajęć dla dzieci prowadzony przez naszych animatorów. Codziennie w zależności od wieku aktualnie przebywających dzieci organizujemy zajęcia o różnej tematyce podczas których dbamy o to by dzieci doskonale się bawiły i uczyły przez zabawę. Podczas zajęć wspólnie z dziećmi tańczymy, śpiewamy, przeprowadzamy zawody sportowe, konkursy, malowanie twarzy, robótki plastyczne itp.

Kilka razy w tygodniu organizujemy mini dyskoteki, zabawy plenerowe dla dzieci i rodziców oraz zapraszamy na przedstawienia cyrkowe, teatralne i muzyczne w wykonaniu zorganizowanych grup i pojedynczych artystów. Zapraszamy naszych gości do nowiutkiego kompleksu rekreacyjnego ze wspaniałym wodnym placem zabaw dla dzieci ulokowanym w dwóch nieckach basenowych o głębokości 40 i 90 cm. Wśród bajecznie kolorowych aranżacji najmłodsi mają do dyspozycji dwa pirackie okręty z wodnymi armatkami, ślizgawkami, zjeżdżalnią rurową i wieloma innymi atrakcjami.Na basenie można bezpłatnie wypożyczyć koła, rękawki do pływania i piłki. Komfort termiczny gwarantuje woda w basenie o temp. 30 st. C

Dla rodziców przygotowaliśmy przeciw prąd do pływania, dziesięcioosobowego Whirlpoola, łaźnię parową i tepidarium z wygodnymi leżakami do wypoczynku. Wszystkie atrakcje zaprojektowano w taki sposób aby rodzice korzystając z relaksu czy kąpieli w wannie mieli na oku pociechy bawiące się pod opieką ratowników na wodnym placu zabaw. Wszyscy goście w ARENIE SŁOŃCA korzystają z bezpłatnego i nielimitowanego dostępu do całego kompleksu rekreacyjnego.
W części hotelowej, bezpośrednio nad KIDS KLUBEM znajduje się sala bilardowa wyposażona w profesjonalny sprzęt do rozrywki. Do dyspozycji wszystkich gości Kompleksu "Arena Słońca" znajdują się stoły bilardowe, cymbergaj, trambambula-piłkarzyki, ping - pong oraz różne gry zręcznościowe i planszowe.

Z wszystkich atrakcji nasi Goście korzystają całkowicie BEZPŁATNIE.

Cennik

Ilość miejsc: 90
Cena: 120 zł - 250 zł


Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Parking strzeżony
Kuchnia
Sauna
Rowery
Salka konferencyjna
Wyżywienie
Plac zabaw
Basen
Kąpielisko
Dost.do niepełnospr.
Płatność kartą
Akceptacja zwierząt
Kominek
Piaskownica
Internet

Adres i dane kontaktowe

ul. Szkolna 1A
84-360 Łeba
(woj. pomorskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (59) 866 28 03
Tel. +48 605 310 393 603 129 983
www.arenaslonca.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść