SzukajSzukanie zaawansowane


Agroturystyka Trzy Jaskółki na Siarce

Kiczory 129, 34-483 Lipnica Wielka, (woj. małopolskie), (Pokaż na mapie)

Gospodarstwo ekoagroturystyczne „Trzy jaskółki na Siarce” Janusza i Stanisławy Warzeszaków położone jest pod samą Babią Górą na Orawie we wsi Kiczory (z całej Polski kierunek na przejście graniczne w Chyżnem). Dom leży z dala od ruchu drogowego, nad małym i bezpiecznym strumykiem, w otoczeniu lasu. Sprawia to, że miejsce jest niepowtarzalne, urocze, wręcz bajeczne, gdzie króluje cisza i spokój, klimat prawdziwej, polskiej, górskiej, zadbanej wsi.

Gościom oferuje się pokoje 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi, dostęp do samodzielnej kuchni i jadalni (TV). Gospodarstwo rolne ma charakter ekologiczny, a jego produkty, zwłaszcza nabiał (biały ser – rewelacja, mleko, jaja), wykorzystuje się w żywieniu gości.

Gospodarze są młodym małżeństwem, gości przyjmują od kilku lat. Gospodarz jest nauczycielem, a żona wykwalifikowaną kucharką (specjalizuje się w prostej, lecz bardzo smacznej kuchni wiejskiej, dba także o nienaganny porządek w domu). Goście mówią, że nasz styl potrafi stworzyć wspaniały klimat rodzinnej atmosfery, życzliwości i gościnności – dlatego chętnie wracają do nas, nawet po kilka razy, także wraz ze znajomymi.

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy lubią ciszę i spokój, zwłaszcza do rodzin z dziećmi. Skierowana jest także do zielonych i białych szkół jednoklasowych oraz dorosłych grup zorganizowanych. Ze względu na położenie domu nad strumykiem i pod lasem oraz na nieograniczony teren wokół domu i możliwość kontaktu ze zwierzętami domowymi – miejsce to stanowi interesujący dla dzieci obszar zabawy i odpoczynku.

Cennik

Ilość miejsc: 20
Cena: 35 zł - 40 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Rowery
Wyżywienie
Plac zabaw
Dyskoteka, dancing
Kąpielisko
Stadnina koni
Akceptacja zwierząt
Kominek
Kort tenisowy
Piaskownica
Internet

Adres i dane kontaktowe

Kiczory 129
34-483 Lipnica Wielka
(woj. małopolskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (18) 263 42 81
www.trzyjaskolki.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść