SzukajSzukanie zaawansowane


Schronisko PTTK Skrzyczne

Szczyrk, 43-370 Szczyrk, (woj. śląskie), (Pokaż na mapie)

Szanowni Państwo!

Schronisko położone jest na najwyższym szczycie Beskidu Śląskiego 1257 m.n.p.m. Obiekt został wybudowany w latach 30 XX. Schronisko w ciągu tego czasu było trzykrotnie modernizowane (zmieniona cała konstrukcja dachowa).

Schronisko na Skrzycznem prowadzi pełne wyżywienie, bufet oraz sklepik z pamiątkami i sprzętem sportowym. Z okien jadalni roztaczają się piękne widoki. Przy schronisku znajduje się obszerny taras z ławkami i stolikami.

Z pobliskiego szczytu Skrzycznego roztacza się piękna panorama Beskidów, a przy dobrej widoczności można nawet dostrzec odległe pasmo Tatr. Zimą, w masywie Skrzycznego istnieją wspaniałe warunki do uprawiania narciarstwa. Sprzyjają temu dobre zagospodarowanie tras zjazdowych i liczne wyciągi narciarskie. Warto także wspomnieć, że jest to ulubiona góra paralotniarzy. To wszystko sprawia, że schronisko na Skrzycznem tętni życiem przez cały rok.

W tej chwili obiekt dysponuje 30 miejscami noclegowymi, wyśmienitą kuchnią, własnym orczykiem talerzykowym na polanie przed schroniskiem, ścianką wspinaczkową, strzelnicą oraz boiskami do kosza i siatki.

Obiekt jest czynny cały rok.

Serdecznie zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 28
Cena: 55 zł - 65 zł


Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Kuchnia
Wyżywienie
Płatność kartą
Akceptacja zwierząt
Kominek
Pokój dzienny
Internet

Adres i dane kontaktowe

Szczyrk
43-370 Szczyrk
(woj. śląskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (33) 817 85 88
Tel. +48 504221861
www.skrzyczne.szczyrk.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść