SzukajSzukanie zaawansowane


Dom na Mazurach Bogaczewo

Bogaczewo 20a, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie), (Pokaż na mapie)

Dom na Mazurach - Bogaczewo, pow. Giżycko

Cieszymy się, że udało Wam się nas odnaleźć i mamy nadzieję, że oferta będzie odpowiadać Waszym oczekiwaniom.

Prywatna kwatera w centrum Mazur umożliwi Państwu poznanie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i jego ludzi. Nasz dom oferuje Wam ciche miejsce, z którego możecie organizować wycieczki.

Na Mazurach znajdziecie ciszę malownicze zakątki, zamki wzniesione przez krzyżaków, umocnienia z I i II wojny światowej, wiele miejsc do łowienia ryb, kąpieli jak i na wieczorne ognisko.

Zapraszamy Was na urlop do nas, do krainy zwanej Zielonymi Płucami Polski. Wynajmijcie pokój u nas i poznajcie krajobraz i historię Mazur. Możecie też oddać się błogiemu lenistwu i wypoczywać na naszej działce bezpośrednio nad jeziorem. Tu macie też możliwość kąpieli, łowienia ryb i rozpalenia ogniska. Do Waszej dyspozycji są też kanu i kajak, które pozwolą Wam w pełni docenić uroki naszych jezior. Jeżeli macie swoją łodź, to możecie ją slipować w naszym porcie.

Do wynajęcia proponujemy Państwu całą górę z oddzielnym wejściem.

Obok trzech oddzielnych pokoi jest prysznic, łazienka z wanną i WC, oraz oddzielne WC z małą umywalką. W pokoju gościnnym znajdziecie telewizor z anteną satelitarną.

Sam budynek leży w Bogaczewie, bezpośrednio nad Jeziorem Bocznym, na dużej działce. Mamy bezpośreni dostęp do wody z możliwością kąpieli i plażowania. W małym prywatnym porcie cumują nasze jachty. W czasie urlopu możecie Państwo wynająć jacht lub skorzystać ze slipu do wodowania własnej łodzi.


Zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 8
Cena: 25 zł - 190 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Pokój dzienny

Adres i dane kontaktowe

Bogaczewo 20a
11-500 Giżycko
(woj. warmińsko-mazurskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 782 2699 90
Tel. +48 667766722
www.jacht24.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść