SzukajSzukanie zaawansowane


Karolewko

Miłobądz 1, 78-421 Drzonowo, (woj. zachodniopomorskie), (Pokaż na mapie)

W Karolewku na gości czeka sielska, kameralna i rodzinna atmosfera, tradycyjna kuchnia oparta na zdrowej żywności (jaja z kurnika, mleko prosto od krowy) oraz pyszne domowe jedzenie.
Wieczorne biesiady i ogniska dopełniają całości, a zdrowy sen nie każe na siebie czekać. Pobyt w Karolewku zadowoli zarówno aktywnych młodych ludzi, jak też rodziny z dziećmi i zestresowanych ludzi szukających odskoczni od zgiełku codziennego dnia.

W gospodarstwie można obserwować życie zwierząt oraz uczestniczyć w pracach gospodarskich np. sianokosy, żniwa, dojenie krów, karminie zwierząt, pojenie cielaków, zbieranie jajek, prace związane z końmi. Dzieci mogą zobaczyć zwierzęta domowe, poznać narzędzia rolnicze, pobawić się z psem czy kotem, pojeździć na kucyku jak również skorzystać z nauki jazdy konnej lub pojeździć bryczką po lesie. Nasze gospodarstwo łączy dworską atmosferę z nowoczesnością i z tradycją. Zapewnia bezpieczeństwo oraz niepowtarzalną, romantyczną atmosferę.

Piękny, nastrojowy dworek z połowy XIX wieku oferuje gościom pięć pokoi z łazienkami. W stylowo urządzonej jadalni podaje się smaczne i zdrowe posiłki oparte na ekologicznej, zdrowej żywności, przygotowywanej głównie z produktów z własnego gospodarstwa. Bezpośrednie otoczenie dworku stanowi zabytkowy park, po którym spacerują daniele, oraz liczne ptactwo (pawie, bażanty, ozdobne kury, kaczki, gęsi i indyki). Na terenie parku znajdują się miejsca do wypoczynku sauna nad stawkiem oraz miejsca do grillowania.


Zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 10
Cena: 120 zł - 160 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Sauna
Wyżywienie
Stadnina koni
Akceptacja zwierząt
Kominek
Pokój dzienny
Internet

Adres i dane kontaktowe

Miłobądz 1
78-421 Drzonowo
(woj. zachodniopomorskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (94) 375 72 28
Tel. +48 693 307 949
www.karolewko.net

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść