SzukajSzukanie zaawansowane


Folks Village Plowce House Gdansk

ul. Płowce 62, 80-153 Gdańsk, (woj. pomorskie), (Pokaż na mapie)

"Plowce House Folks Village" zajmuje segment w ciągu domów wielorodzinnych położonych w centrum miasta Gdańska na granicy administracyjnej dzielnic Śródmieście i Aniołki / Siedlce u zbiegu ulic Powstańców Warszawskich i Generała Henryka Dąbrowskiego. Tylko dziesięć minut pieszej wędrówki dzieli naszą lokalizację od Starego Miasta, w tym ulic Długiej, Mariackiej, Długiego Pobrzeża wzdłuż Motławy i Targu Rybnego, ponadto znajdujemy się w odległości 1400 m od dworca autobusowego PKS i kolejowego PKP Gdańsk Główny. Równie blisko znajduje się Akademia Medyczna i jej miasteczko uniwersyteckie. Natomiast do gmachu Politechniki Gdańskiej lub miejscowych plaż nadmorskich z kąpieliskami strzeżonymi można dojechać bezpośrednio komunikacją miejską w czasie 25-cio minutowej podróży.

Dysponujemy pokojami 1 i 2 osobowymi, miejscami w pokojach wieloosobowych oraz apartamentami przystosowanymi do pobytu rodzin z dziećmi. Proponujemy naszym Gościom właściwy standard wyposażenia pokoi oraz zaplecza do rekreacji i wypoczynku. Cena wynajmu obejmuje bezpłatny dostęp do Internetu za pośrednictwem Wi-Fi oraz tradycyjnie, dostęp do kuchni oraz TV - cyfrową telewizję naziemną/satelitarną w każdym pokoju. Każdemu z naszych Gości udostępniamy telefon stacjonarny w pokoju z odrębnym numerem Abonenta, a wszystkim osobom objętym Programem Partnerskim Stałego Klienta oddajemy w użytkowanie na czas pobytu samochód osobowy z naszej wypożyczalni aut na bardzo preferencyjnych warunkach. Pomieszczenia mieszkalne objęte są elektroniczną kontrolą dostępu, natomiast budynek łącznie z miejscami parkingowymi jest całodobowo monitorowany. Całość stanowi zintegrowany system bezpieczeństwa dla naszych Gości, który jest nadzorowany przez Agencję Ochrony Osób i Mienia z patrolem interwencyjnym włącznie.

Polecamy naszą specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi ! - jak również zapraszamy do skorzystania ze zniżek podczas kolejnych odwiedzin :) w ramach Programu Partnerskiego przeznaczonego dla stałych Klientów.

Dla studentów i osób pracujących oferujemy stały wynajem pokoi na preferencyjnych warunkach uzgadnianych indywidualnie w zależności od trybu ich użytkowania.


Serdecznie Zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 77
Cena: 35 zł - 110 zł


Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Parking strzeżony
Kuchnia
Rowery
Salka konferencyjna
Wyżywienie
Plac zabaw
Płatność kartą
Kominek
Klimiatyzacja
Piaskownica
Internet

Adres i dane kontaktowe

ul. Płowce 62
80-153 Gdańsk
(woj. pomorskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 792 688 688
www.folksvillage.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść