SzukajSzukanie zaawansowane


Domek Rączy Jeleń

Lachowice 351, 34-232 Lachowice, (woj. małopolskie), (Pokaż na mapie)

Domek "Rączy Jeleń" znajduje się w malowniczej wsi Lachowice w Beskidzie makowskim. Osiedle "Zagródki" otoczone jest lasami, stąd nietrudno tu o bliskie spotkanie z jeleniem, zającem czy lisem. Rankiem stado jeleni może się paść przed samym domkiem. Radzimy zasłaniać zasłony zwierzyna jest ciekawska może zaglądać do okien.

Domek nie znajduje się na odludziu, więc jeśli kogoś znudzi kontakt z dziką zwierzyną może spróbować nawiązywania kontaktów międzyludzkich.

Domek przystosowany jest do przyjęcia siedmiu osób.

Jest w pełni wyposażony. Do dyspozycji miłych gości oddajemy pokój z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę i pół poddasze.

Dzieci ucieszy fakt, iż posiadamy świetnie wyposażony plac zabaw. Plac zabaw składa się z wieży, pomostu, skałki wspinaczkowej dla dzieci, 3 m ślizgu, piaskownicy, dwóch huśtawek, liny wspinaczkowej (dysponujemy siodełkiem dla bardzo małych dzieci).

Mamy kosz do koszykówki oraz siatkę do siatkówki. Po przewieszeniu niżej może posłużyć do badmintona. Uwaga: pole do gry (boisko) nie jest wymiarowe.

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, paletki).

Domek jest ocieplony i ogrzewany stąd zapraszamy przez okrągły rok. W Rączym Jeleniu cieplutko Ci będzie nie tylko wiosną i latem, ale również zimą i jesienią. Tak pięknych jesieni jak są u nas jeszcze nie przeżyłeś. Wokół lasy mienią się od kolorowych liści. Góry drżą od miłosnych nawoływań jeleni (rykowisko), a tylu grzybów naraz ile bywa w Lachowicach to w życiu nie widziałeś!

Zapraszamy również zimą.

Cennik

Ilość miejsc: 7
Cena: 120 zł - 190 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Plac zabaw
Piaskownica
Pokój dzienny
Internet

Adres i dane kontaktowe

Lachowice 351
34-232 Lachowice
(woj. małopolskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 785 087 448
Tel. +48 698 119 159
domekraczyjelen.strefa.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść