SzukajSzukanie zaawansowane


Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD

Michała Drzymały 3, 60-613 Poznań, (woj. wielkopolskie), (Pokaż na mapie)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD położone jest obok ścisłego centrum Poznania w spokojnej, willowej okolicy. Dzięki dobrej lokalizacji, mają Państwo możliwość z łatwością zwiedzić wszystkie zabytki naszego miasta. W pobliżu naszego obiektu znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Naszym gościom zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. Na terenie schroniska znajduje się zamykany parking oraz bezprzewodowy internet.

Doba w schronisku rozpoczyna się o godz. 17.00 a kończy o godz. 10.00 dnia następnego, jeśli chcą Państwo zameldować się po godz. 22.00 prosimy powiadomić nas o tym podczas rezerwacji.

Przy dłuższym pobycie między godz. 10.00 a godz. 17.00 schronisko trzeba opuścić (bagaż oczywiście zostaje w pokoju). Istnieje możliwość pobytu dziennego za dodatkową opłatą tylko za zgodą dyrekcji schroniska.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD jest także członkiem - Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej (PITM) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych (PTSM).

Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD posiada 29 przytulnych pokoi z czego 6 z łazienkami. W pokojach z łazienkami ręczniki wliczone są w cenę pokoju. W cenę każdego pokoju wliczona jest pościel.


Zapraszamy Serdecznie!

Cennik

Ilość miejsc: 90
Cena: 27.78 zł - 60.19 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Wyżywienie
Pokój dzienny
Internet

Adres i dane kontaktowe

Michała Drzymały 3
60-613 Poznań
(woj. wielkopolskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 664 081 981
Tel. +48 (61) 848 58 36
www.schronisko-tpd.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść