SzukajSzukanie zaawansowane


Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Gaj

Łętownia 46, 38-100 Strzyżów, (woj. podkarpackie)

Nasz ośrodek położony jest w malowniczej miejscowości położonej na terenie Pogórza Strzyżowskiego, otoczony lasem, z dogodnym dojazdem. Położenie jak i ukształtowanie terenu sprzyjają wypoczynkowi. W okolicy znajduje się wiele wzniesień, pasm górskich co sprzyja turystyce pieszej, jak również rowerowej, zaróno dla początkujących jak i zaawansowanych. Możliwość korzystania ze szlaków turystycznych pieszych jak i rowerowych, jak również samodzielnego odkrywania urokliwych zakątków, których nie brakuje.

W obiekcie znajdują się pokoje z łazienkami, TV SAT, internetem, tel.stacjonarnym,ogólnodostępny salon z kominkiem oraz kuchnia. Istnieje możliwość wykupienia domowych obiadów. W okolicy stok narciarski (500m); kryty basen "Otylia"(3 km); korty tenisowe, lodowisko (3 km); szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe (w pobliżu); jazda konna (10 km), ,

Położenie naszego gospodarstwa sprzyja również organizowaniu jednodniowych wycieczek w Bieszczady, Beskid Niski, miejscowości uzdrowiskowych - Iwonicz Zdrój (45 km), Rymanów Zdrój (49 km), Wysowa (106 km), Krynica (110 km).

Serdecznie zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 8
Cena: 30 zł - 35 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Kominek
Pokój dzienny
Internet

Adres i dane kontaktowe

Łętownia 46
38-100 Strzyżów
(woj. podkarpackie)

Tel. +48 (17) 276 44 66
Tel. +48 500 071 005
www.zielonygaj.agro.pl

Obiekt na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść