SzukajSzukanie zaawansowane


Gospodarstwo Agroturystyczne Jerzy Świątek

Korytnica, 63-440 Raszków, (woj. wielkopolskie), (Pokaż na mapie)

Jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, zielonego otoczenia, lasów, przestrzeni, świeżego powietrza i swojskiej atmosfery TO miejsce jest dla Ciebie!!

Korytnica - malownicza wioska położona w sercu wielkopolski, otoczona lasem i polami. Właśnie tam znajdziesz miejsce `warte odwiedzenia` i zatrzymania się na chwilę, oddechu, odpoczynku od codziennej rutyny dnia.

Mamy dla Państwa do zaoferowania domek z dwoma sypialniami, salonem z kominkiem, łazienką i kuchnią. Wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone, a cały domek jest po gruntownym remoncie zakończonym w 2010 roku.
W centrum olbrzymiego sadu (ponad 1ha), znajduje się nowy (w pełni wyposażony) kort tenisowy - do pełnego użytku naszych gości.

Bliskość terenów zielonych sprawia, iż jest to obszar o szczególnych walorach przyrodniczych ale także mikroklimatycznych. Położona w dogodnym miejscu na mapie Polski - do Poznania jest 120 km, do Łodzi 110 km, do Wrocławia 110 km.

Z myślą o aktywnym wypoczynku naszych gości przygotowano ofertę rekreacyjno-sportową. W starym 50 letnim sadzie znajdziecie Państwo nowy kort tenisowy (nawierzchnia ceglana), a piękne tereny rowerowe pozwolą Państwu zwiedzić bliższą i dalszą okolicę. Zapraszamy także na grzyby.

Całość terenu jest ogrodzona (około 1ha) sad, łąka z miejscem do grillowania i miejscem na ognisko.

Zapraszamy również na naszą stronę www.wakacjenawsi.com


Zachęcamy i zapraszamy!!

Cennik

Ilość miejsc: 10
Cena: - zł - - zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Kominek
Kort tenisowy
Pokój dzienny

Adres i dane kontaktowe

Korytnica
63-440 Raszków
(woj. wielkopolskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 606 665 700
www.wakacjenawsi.com

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść