SzukajSzukanie zaawansowane


Hotel Wilga Kraków

ul. Przedwiośnie 16, 30-502 Kraków, (woj. małopolskie), (Pokaż na mapie)

Hotel Wilga to nowoczesny 3 gwiazdkowy obiekt usytuowany w pobliżu najbardziej atrakcyjnych (historycznych) miejsc Krakowa. Jego dogodna lokalizacja sprawia, że krótkim spacerkiem dojdziesz Drogi Gościu do starej dzielnicy żydowskiej - Kazimierz, na Wzgórze Wawelskie czy do samego serca Krakowa - Starego Miasta.
To dobre miejsce zarówno do wypoczynku jak i pracy. Oferujemy nocleg w Krakowie po atrakcyjnych cenach a dla zmotoryzowanych dodatkowo miejsce na hotelowym parkingu, Na potrzeby klienta biznesowego hotel ma do dyspozycji 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne a hotelowa restauracja zapewni obsługę cateringową w czasie konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych lub rodzinnych.
Atmosferę prawdziwej gościnności tworzy zespół pracowników, którzy zadbają o to, aby Państwa pobyt stał się niezapomniany.
Jako jedyny hotel w Krakowie posiadamy profesjonalną kręgielnię - Zapraszamy wszystkich, zarówno Gości Hotelowych jak i mieszkańców Krakowa.
Zachęcamy do spotkań ze znajomymi przy drinku bądź piwie, zorganizowania turnieju bowlingowego, gry w bilard, piłkarzyki czy oglądnięcia meczu na dużym ekranie.

Cennik

Ilość miejsc: 87
Cena: 280 zł - 490 zł


Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Parking niestrzeżony
Salka konferencyjna
Wyżywienie
Dost.do niepełnospr.
Płatność kartą
Internet

Adres i dane kontaktowe

ul. Przedwiośnie 16
30-502 Kraków
(woj. małopolskie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (12) 294 44 29
Tel. +48 (12) 294 44 28
http://hotelwilgakrakow.pl

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść