SzukajSzukanie zaawansowane


Pensjonat Hubert

ul. Leśników 8, 37-300 Leżajsk, (woj. podkarpackie), (Pokaż na mapie)

Pensjonat HUBERT usytuowany jest na obrzeżu miasta Leżajsk na pięknej polanie w lesie w Puszczy Sandomierskiej nieopodal bardzo pięknej zabytkowej Bazyli O.O Bernardynów z cudownym obrazem Matko Boskiej Pocieszenia i najpiękniejszymi w Europie Organami oraz doskonałym muzeum malarstwa i rzeźby Prowincji Bernardyńskiej.

Dodatkowo w Leżajsku można zwiedzać Muzeum Regionalne miasta Leżajska, mieszczące się w starościńskim Dworze Opalińskich, Żydowski Kirku z grobem Proroka Elimelecha Weisbluma zwanego jako Elimelech z Leżajska, zabytkowa stara starówka, wiele pięknych willi i kamienic z XIX wieku oraz Kościół Farny "Bożogrobców". Niepowtarzalna czystość miasta, ukwiecenie i klimat pozostały po Galicji (miasto Leżajsk, było ostatnim powiatem w dawnym woj. lwowskim) wywrze na zwiedzającym wiele niezapomnianych wrażeń.

Położenie Pensjonatu HUBERT pozwala na doskonały wypoczynek w mikroklimacie jaki stwarza przystara Puszcza sosnowo - akacjowa (wyśmienite miejsce dla alergików i łaknących spokoju oraz ciszy). Ok. 500 m od Pensjonatu usytuowany jest basen kryty dostępny dla każdego. Okalające Pensjonat lasy są dobrym miejscem do zbierania grzybów i jagód oraz uczestnictwa w polowaniach i rekreacji przez cały rok. W pobliży Pensjonatu jest wile zbiorników wodnych i duża rzeka San - doskonałe miejsce połowu ryb.

Pensjonat HUBERT dysponuje: 5 pokojami - 3- osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym, TV, balkon - 1 pokój 2-osobowy z pełnym węzłem sanitarnym, TV, balkonem, jadalnią z aneksem kuchennym do sporządzania posiłków w/w zakresie.

Ponadto w Pensjonacie HUBERT Leżajsk do dyspozycji gości jest salon z kominkiem - doskonałe mijesce na organizowanie niewielkich do 25 osób spotkań z możliwowścią pełnego wyżywnienia i organizacji imprezy na zamówienie np. kuligi, grillowanie, integracja. Dodatkowo jest możliwosc przywozu zwierząt (pies, kot).

Pensjonat HUBERT posiada parking strzeżony.

Pensjonat HUBERT w Leżajsku jest doskonałym miejscem pobytu dla rodziń z dziecmi i bazą noclegową przy organizowaniu turystyki objazdowej w Polsce południowo - wschodniej z wyjazdem organizowanym przez Biuro ART-HUBERT, właścicielem Pensjonatu HUBERT, na dawne Kresy Rzeczypospolitej w Ukrainie i do Lwowa oraz przepieknej opery lwowskiej na spektakl operowy lub baletowy.


Zapraszamy!

Cennik

Ilość miejsc: 17
Cena: 45 zł - 60 zł

Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia

Łazienka
Telewizor
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Kominek
Siłownia
Internet

Adres i dane kontaktowe

ul. Leśników 8
37-300 Leżajsk
(woj. podkarpackie)
Pokaż na mapie

Tel. +48 (17) 242 61 84
Tel. +48 505016571

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść