SzukajSzukanie zaawansowane


Znaleziono 5408 obiektów spełniających określone kryteria wyszukiwania.

W kategorii "agroturystyka"

Gronie pod Kasztanem

Konradów 73, 57-540 Lądek-Zdrój, (woj. dolnośląskie)


Gospodarstwo agroturystyczne "GRONIE" znajduje się we wsi Konradów ok. 8 km od Lądka Zdroju. Położone jest w uroczej dolinie, przez którą przebiegają szlaki turystyczne piesze (...)

Cena: 30 zł - 50 zł
Ilość miejsc: 12


Agroturystyka Pod Lipą

Kożyczkowo 13, 83-333 Chmielno, (woj. pomorskie)


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym "Pod Lipą" w Kożyczkowie na Kaszubach. Obiekt znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Obiekt (...)

Cena: 35 zł - 50 zł
Ilość miejsc: 17


Gospodarstwo Agroturystyczne Jerzy Świątek

Korytnica, 63-440 Raszków, (woj. wielkopolskie)


Jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, zielonego otoczenia, lasów, przestrzeni, świeżego powietrza i swojskiej atmosfery TO miejsce jest dla Ciebie!! Korytnica - malownicza wioska położona w sercu (...)

Cena: - zł - - zł
Ilość miejsc: 10


Agroturystyka Eden

ul. Złotoryjska 2, 59-540 Świerzawa, (woj. dolnośląskie)


Znajdujemy się w samym sercu Krainy Wygasłych Wulkanów,miejscu o niezwykle pięknych krajobrazach. Do dyspozycji gości oddajemy duży ogród otoczony rzeką Kaczawą i górami Kaczawskimi.Posiadamy wiatę (...)

Cena: 35 zł - 50 zł
Ilość miejsc: 55


Gospodarstwo Agroturystyczne Barbara i Karol Kruczkowscy

Błądzim 3, 86-141 Lniano, (woj. kujawsko-pomorskie)


Gospodarstwo Agroturystyczne Barbara i Karol Kruczkowscy Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w Borach Tucholskich w woj. kujawsko-pomorskim. Oferujemy wspaniały wypoczynek, obcowanie z naturą i zdrowe jedzenie. Zapraszamy (...)

Cena: 35 zł - 40 zł
Ilość miejsc: 10


Złota Grzywa

Suchlica 24, 74-404 Cychry, (woj. zachodniopomorskie)


Witamy, Nasza Stajnia ma do wynajęcia Pokoje noclegowe. Oferujemy Pokoje bez Łazienki oraz Mieszkania w Pelni wyposażone. Nie nocujemy Gosci Woodstock. Dodatkowo możliwość wykupienia Obiadów, oraz (...)

Cena: 30 zł - 80 zł
Ilość miejsc: 10


Galeria w Podwórzu

Gotelp 22, 89-651 Odrów, (woj. pomorskie)


To miejsce niezwykłe i artystyczne! Malowniczo położone nad rzeczką Niechwaszcz drewniane siedlisko z 1936 r. oferuje możliwość noclegu w domu Gospodarzy. Na gości czeka pokój (...)

Cena: 20 zł - 35 zł
Ilość miejsc: 6


Agroturystyka Nad Wodą

, , (woj. zachodniopomorskie)


Jeśli chcecie swobodę,ciszę i spokój z dala od zgiełku codzienności, rozkoszować się pięknem otaczającej nas przyrody w krainie 44 wysp?...To miejsce jest właśnie dla Was (...)

Cena: zł - zł
Ilość miejsc:


Sosnowy Gaj

Życiny 150E, 26-035 Życiny Chańcza, (woj. świętokrzyskie)


Gospodarstwo położone w miejscowości Życiny nad malowniczym zbiornikiem Chańcza, nieopodal lustra wody, którą zewsząd otacza sosnowy las. Oferuje państwu bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Propozycje spędzenia wolnego (...)

Cena: 25 zł - 45 zł
Ilość miejsc: 24


Pokoje u rybaka

Elżbiecin 2, 64-720 Lubasz, (woj. wielkopolskie)


posiadam 30 miejsc noclegowych lowisko ryb mozliwosc organizowania wieczorow kawalerskich,panienskich spotkania rodzinne jubileuszowe grzybobrania zawody wetkarskie do dyspozycji duzy partink gryl ognisko kominek.

Cena: od 35 zł - 55 zł
Ilość miejsc: 30


Podstrony:
1
2
3
4
...
541